Corsair 48GB (2x24GB) CMKC48GX5M2X8400C40 Vengeance CL40 8400MHz DDR5 RAM - Silver
No
Memory Color
SILVER
Memory Compatibility
Intel 800 Series
Heat Spreader
Aluminum
Memory Series
VENGEANCE DDR5 CUDIMM
Memory Size
48GB (2 x 24GB)
Package Memory Format
CUDIMM
SPD Speed
4800MHz
SPD Voltage
1.1V
Tested Latency
Tested Voltage
1.40V
Weight
0.13
Power Draw
Extreme OC PMIC
Select Seller
-70%
No
Memory Color
SILVER
Memory Compatibility
Intel 800 Series
Heat Spreader
Aluminum
Memory Series
VENGEANCE DDR5 CUDIMM
Memory Size
48GB (2 x 24GB)
Package Memory Format
CUDIMM
SPD Speed
4800MHz
SPD Voltage
1.1V
Tested Latency
Tested Voltage
1.40V