AOC 24B30H3/BW 24" FHD 120Hz Monitor
IPS panel for wide-viewing angles
High Quality Viewing
A Universally Respected Anti-Tearing Solution
The E-Sports Professional Standard for Gaming
With a 120Hz refresh rate and 1ms response time, your display will be equipped to perform at the pro gaming standard. Enjoy an ultra-smooth experience with no visible screen blur to ensure you're always prepped to win.
Adaptable and Convenient Setup
An Innovative Solution to Protect Against the Blue Light from Computer Screens
HDMI for Quick Digital Connection
Flicker-free technology for reduced eye fatigue
Key Features
23.8" FHD (1920 x 1080) IPS Display
120Hz Refresh rate
Adaptive Sync
1ms response time MPRT
1 x HDMI ports
Product Information
Shipping & Returns
Description
High Quality Viewing
Adaptable and Convenient Setup
Key Features
120Hz Refresh rate